enpl

Uroczysko Zaborek – miejsce z duszą

Eden Polska Międzynarodowy Konkurs
na Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne (EDEN)

Uroczysko Zaborek – miejsce z duszą

Jeśli masz dość wielkich hoteli i miejskiego zgiełku, przyjedź to prawdziwej oazy spokoju. Z pewnością docenisz harmonijne połączenie zabytkowej drewnianej architektury i otaczającego ją malowniczego, rozległego pejzażu. Wszystko to znajdziesz w Pensjonacie Zaborek zlokalizowanym na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”.

O wyjątkowości tego miejsca świadczy fakt, że pensjonat został nagrodzony w konkursie Piękniejsza Polska „za tworzenie piękna, którym możemy szczycić się przed światem„. Jest to miejsce o charakterze staroświeckiego zaścianka. Zapach doskonałej, domowej kuchni unoszący się w powietrzu sprawia, że będziesz chciał jak najszybciej spróbować potraw przygotowanych przez gospodynię. Wszystko jest oparte na tradycyjnych potrawach kuchni podlaskiej i kresowej. Jeśli jesteś amatorem aktywnego wypoczynku, również znajdziesz coś dla siebie.

Szeroka i urozmaicona oferta spędzania wolnego czasu obejmuje warsztaty praktyczne związane z kulturą regionu, zwyczajami i obrzędami oraz miejscowymi tradycjami. Liczne zajęcia sportowo-rekreacyjne nie pozwolą na nudę. Latem poczujesz na twarzy powiew wiatru podczas spływu tratwami po Bugu lub przejażdżki chłopską furą. Zimą natomiast możesz przeżyć niezwykłe emocje podczas kuligu z pochodniami. Z pewnością warto skorzystać z możliwości zwiedzenia słynnej w świecie Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim.

Pensjonat „Uroczysko Zaborek”
21-505 Janów Podlaski
Kolonia 28
tel  83 3413068
fax 83 3413081
e-mail: pensjonat@zaborek.com.pl
www.zaborek.com.pl